Hayat Gibi dizi detayları. Hayat gibi dizisinin konusu ne?

Güncelleme:

Amerika’nın ünlü dizisi “This Is Us” Türkiye’ye uyarlanıyor. FOX TV’de Hayat Gibi dizisinin konusu ne? Hayat Gibi dizisinin oyuncuları kimler? Hayat Gibi ne zaman başlayacak? Hayat Gibi dizi oyuncuları. Hayat Gibi dizi detayları haberimizde.

Son zamanlarda dizi piyasalarında üst düzey çekişme devam ediyor. Her kanal rating pastasından yüksek oran elde etmek için en iyi dizileri yayınlıyor. ABD’de yayınlanan “This Is Us” dizisinin Türkiye’ye uyarlanmış haliyle Hayat Gibi dizisi de iddialı yapımlar arasında.

Hayat Gibi dizisinin başrollerini Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, Birkan Sokullu ve Elçin Afacan paylaşıyor. Bunun dışında İrem Şak, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Alper Saldıran’ın da yer alması muhtemel gözüküyor. Dizinin yapımcısı MEDYAPIM, yönetmeni ise Merve Girgin.

Peki Hayat Gibi dizisinin konusu ne? Dört insan, tümü aynı gün 35 yaşına basıyor. Cem eşiyle doğum günü kutlamak üzereyken, eşinin aniden doğum sancısı tutar. Eşi üçüzlere hamiledir. Cem’in eşi Reyhan sağlıklı bir doğum yapıp, çocuklarını kucağına alacağını düşünmektedir. Hayali oyuncu olmak olan Berk ise bir filmde oynama fırsatına kavuşur. Ancak yine yol ayrımındadır. Mahur ise eşi ve çocuklarıyla huzurlu bir hayat sürmektedir. Gerçek babasını aramaktadır ancak onu bulduğu gün bir sürprizle karşılaşacaktır. Beste ise kilolarıyla derdi olan birisidir ve zayıflamaya karar verdiğinde başı derde girecektir. Hayat Gibi işte bu beş kişinin başından geçen olayları ele almaktadır.

Hayat Gibi hangi gün yayınlanacak. Hayat Gibi dizisinin günü henüz belli değildir. FOX TV’nin yayın akışında henüz gözükmemektedir.

Hayat Gibi dizisinin karakterleri:

Cem = Celil Nalçakan

Reyhan = Songül Öden

Berk = Birkan Sokullu

Mahur = Olgun Toker

Beste = Elçin Afacan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

Popüler

Benzer İçerikler
Benzer İçerikler

Meyve Toplanan Billboard

Atıştırmalık markası Kind Snacks, Londra'daki bir reklam panosunu, yoldan...

Atv’den yeni sezonda dev proje geliyor!

Atv'nin yapımcılığını üstlendiği Fatih Sultan Mehmed filmi, yeni sezonda...

Teşkilat dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

Yeni sezonda Teşkilat dizisi nasıl olacak? Yeni sezonda Teşkilat...

Super Bowl Reklamları

Amerikan futbolu ligi şampiyonluk maçı Super Bowl, dünyanın en...