Teşkilat dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

Güncelleme:

Yeni sezonda Teşkilat dizisi nasıl olacak? Yeni sezonda Teşkilat dizisi ekranlarda yer alacak mı? soruları son zamanlarda izleyicilerin sıklıkla aradıkları kelimeler arasında yer alıyor.

TRT 1’in başarılı dizisi Teşkilat geçtiğimiz ayda akıllarda kalacak bir sezon finali yapmıştı. Dizi sezon finali yapmadan hemen önce Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman gibi isimler diziden ayrılmıştı. Dizinin sezon finali ile de Ezgi Şenler ve Nihat Altınkaya diziden ayrılmıştı. Ancak son gelen haberler dizinin başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul’un da diziye veda ettiğini ortaya çıkardı. Hem dizi hem de Çağlar Ertuğrul tarafından yapılan açıklamalar bu ayrılığı doğruladı.

Yeni sezonda başrolde yer alan oyuncusu olmayacak olan Teşkilat ekibinin diziye yeni yüzler eklemek için çalışmalara devam ettiği öğrenildi.

Sosyal medyada birçok izleyici, özellikle Çağlar Ertuğrul’un ayrılmasından ötürü diziyi izlemeyeceğini belirtti. Yeni gelecek oyuncunun benimsenmesi ve izleyiciler tarafından kabul görmesinin de zaman alacağı göz önüne alınırsa, Teşkilat yapımcılarını yeni sezon öncesinde zor bir süreç bekliyor.

Teşkilat’ta yeni gelecek oyuncular ile ilgili yapım şirketinden açıklama geldikçe aysezengin.com.tr üzerinden paylaşılacaktır. Takipte kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

Popüler

Benzer İçerikler
Benzer İçerikler

Meyve Toplanan Billboard

Atıştırmalık markası Kind Snacks, Londra'daki bir reklam panosunu, yoldan...

Atv’den yeni sezonda dev proje geliyor!

Atv'nin yapımcılığını üstlendiği Fatih Sultan Mehmed filmi, yeni sezonda...

Super Bowl Reklamları

Amerikan futbolu ligi şampiyonluk maçı Super Bowl, dünyanın en...

Şimdilerde 3D gerçeklik ile en iyi bilboard reklam örneği Nike 3D REKLAM

Teknolojiyi yakalamak ve pazara ilk girenlerden olmak başarıyı getirir. Nike,...