Pazar, Ekim 17, 2021
spot_imgspot_img

İkinci Instagram Dizisi Geliyor!

Mini dizi Gün On4, “sıfırıncı bölümü” ile bir ilki gerçekleştirerek Instagram’da seyirciyle buluştu.

Her geçen gün teknoloji, çok daha farklı bir hal almaya başlıyor. Henüz 4-5 yıl önce orijinal filmleri dijital ortamlarda izlemek zor bir durum iken, Instagram dizisi bile yayınlandı.

Mini dizi olarak yayınlanan Gün On4, bir bölümü 8 dakikadan oluşan 10 bölüme olarak tamamlanacak.

Gün On 4 dizisinin başrollerinde Muhammet Uzuner, Güneş Zayrak ve Emrullah Çakay yer alıyor. Haziran ayında Puhu TV’de yayın başlaması planlanan dizinin konusu oldukça merak uyandırıcı. Komiser Gazanfer, Sevin ve Hayri, koronavirüs teşhisi konmuş ve ardından hastalığı atlatmış bir kişinin intihar vakasını incelemektedir. Tüm ipuçları intihar seçeneğini akıllara getirilse de bu olayın bir cinayet olabileceği üzerinde durulmaktadır. Olay soruşturulurken Komiser Gazanfer’in koronavirüse yakalanması işleri karışık bir hale sokacaktır. 

Gün On 4 dizisinin çekimleri oyuncuların evlerinde yapıldı. Dizi boyunca 3 komiseri webcamlerinden interaktif bir şekilde izleyeceğiz.

İkinci Instagram Dizisi Altın Kod 520 de başlıyor!
Pınar Altuğ gibi süpriz isimler var

Çocuklar Duymasın ile bilinen Pınar Altuğ, yeni bir dizi için anlaşmaya vardı. Altın Kod 520 dizisinde Ebru Akel, Emel Müftüoğlu gibi süpriz isimler var.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Latest Posts

spot_imgspot_img

En Çok Okunanalar

Lütfen bekleyiniz. aysezengin.com.tr yükleniyor.

0