Babalığın Kitabını Yazdılar

Güncelleme:

2010 sonrası babalık sevinci yaşayan yeni nesil 20 ünlü sanatçının babalık öyküsünün yer aldığı ‘Babalığın Kitabını Yazanlar’ çıktı.

Gazeteci İlker Gezici’nin Babalığın Kitabı Yazanlar adlı kitabı raflardaki yerini aldı. Sahi Kitap etiketiyle hafta başından itibaren okuyucuyla buluşan kitapta 20 ünlü sanatçının babalık serüveni yer alıyor. Alper Kul, Burak Kut, Bülent İnal, Bülent Polat, Bülent Şakrak, Çetin Altay, Engin Altan Düzyatan, Engin Hepileri, Fettah Can, Kubat, Murat Akkoyunlu, Necip Memili, Ozan Akbaba, Özgün, Sarp Apak, Serkan Çağrı, Serkan Kaya, Ümit Erdim, Yıldıray Şahinler ve Yunus Emre Yıldırımer, hem çocuklarıyla olan ilişkilerini hem de kendi babalarıyla olan diyaloglarını anlattı. Üç kız babası İlker Gezici’nin de kendi babalık deneyimlerini aktardığı kitapta ayrıca ünlü isimlerin çocukları ve babalarıyla olan fotoğrafları da yer alıyor.

Yeni nesil babaların baba olacaklarını öğrendikleri an neler hissettiklerini, bebeklerini ilk kez kucaklarına aldıklarında akıllarından geçenleri, onlarla ilgili hayallerini anlattıkları ‘Babalığın Kitabını Yazanlar’ da her ebeveyn kendinden bir parça bulacak…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş:

Popüler

Benzer İçerikler
Benzer İçerikler

Meyve Toplanan Billboard

Atıştırmalık markası Kind Snacks, Londra'daki bir reklam panosunu, yoldan...

Atv’den yeni sezonda dev proje geliyor!

Atv'nin yapımcılığını üstlendiği Fatih Sultan Mehmed filmi, yeni sezonda...

Teşkilat dizisinde ayrılıklar devam ediyor. Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor?

Yeni sezonda Teşkilat dizisi nasıl olacak? Yeni sezonda Teşkilat...

Super Bowl Reklamları

Amerikan futbolu ligi şampiyonluk maçı Super Bowl, dünyanın en...