Pazar, Ekim 17, 2021
spot_imgspot_img

Babalığın Kitabını Yazdılar

2010 sonrası babalık sevinci yaşayan yeni nesil 20 ünlü sanatçının babalık öyküsünün yer aldığı ‘Babalığın Kitabını Yazanlar’ çıktı.

Gazeteci İlker Gezici’nin Babalığın Kitabı Yazanlar adlı kitabı raflardaki yerini aldı. Sahi Kitap etiketiyle hafta başından itibaren okuyucuyla buluşan kitapta 20 ünlü sanatçının babalık serüveni yer alıyor. Alper Kul, Burak Kut, Bülent İnal, Bülent Polat, Bülent Şakrak, Çetin Altay, Engin Altan Düzyatan, Engin Hepileri, Fettah Can, Kubat, Murat Akkoyunlu, Necip Memili, Ozan Akbaba, Özgün, Sarp Apak, Serkan Çağrı, Serkan Kaya, Ümit Erdim, Yıldıray Şahinler ve Yunus Emre Yıldırımer, hem çocuklarıyla olan ilişkilerini hem de kendi babalarıyla olan diyaloglarını anlattı. Üç kız babası İlker Gezici’nin de kendi babalık deneyimlerini aktardığı kitapta ayrıca ünlü isimlerin çocukları ve babalarıyla olan fotoğrafları da yer alıyor.

Yeni nesil babaların baba olacaklarını öğrendikleri an neler hissettiklerini, bebeklerini ilk kez kucaklarına aldıklarında akıllarından geçenleri, onlarla ilgili hayallerini anlattıkları ‘Babalığın Kitabını Yazanlar’ da her ebeveyn kendinden bir parça bulacak…

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Latest Posts

spot_imgspot_img

En Çok Okunanalar

Lütfen bekleyiniz. aysezengin.com.tr yükleniyor.

0